کد خبر : 4692
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد:

اختصاص یارانه برای خریدهای توافقی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران

اختصاص یارانه برای خریدهای توافقی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اختصاص یارانه تنظیم بازار برای جبران ضرر و زیان از محل اعتبار 1401 و یارانه برای خریدهای توافقی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اختصاص یارانه تنظیم بازار برای جبران ضرر و زیان از محل اعتبار 1401 و یارانه برای خریدهای توافقی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کشاورزنگار، بیست و یکمین جلسه مدیران ستادی و استانی با حضور محمدعلی نیکبخت مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی، نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و استانی، تشکل‌ها و اتحادیه ها در محل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد.

محمدعلی نیکبخت در این جلسه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار میوه شب عید در سال گذشته، گفت: در اجرای طرح تنظیم بازار میوه در سال گذشته خوب عمل شد ولی حتما باید نقاط قوت، ضعف، فرصتها و تهدید های اجرای این طرح را بررسی کرده تا در اجرای این طرح در سال جدید بهتر و موثر تر عمل کنیم.

نیکبخت در ادامه با اشاره به اینکه اجرای موفق اینگونه طرحها اعتبار اجتماعی سازمان را احیا میکند، افزود: یارانه تنظیم بازار برای جبران ضرر و زیان از محل اعتبار 1401، و یارانه برای خریدهای توافقی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: همچنین امسال سازمان مرکزی تعاون روستایی در کلیه خریدهای توافقی محصولات کشاورزی به عنوان متولی معرفی شده است.

نیکبخت با بیان اینکه در اجرای موفق طرح تنظیم بازار میوه هیچ استانی  به لحاظ مالی متضرر نشد، یادآور شد: علت اصلی این مهم، تبیین درست این طرح در تمامی جهات بوده است و برای اولین بار جلوی ضرر دولت گرفته شد.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اصول مدیریتی درسازمان مرکزی تعاون روستایی را 5 اصل مهم بر شمرد و افزود:  اجرای درست اساسنانه سازمان که لازمه اجرای صحیح آن شناخت کامل و درست بوده و توانمند سازی و حمایت و هدایت از تشکلها و شبکه تحت پوشش و تغییر دیدگاه و نگرش بنگاه داری و اقتصادی به فعالیتهای سازمان مرکزی تعاون روستایی از اصول مدیریتی این سازمان است.

وی تکریم ارباب رجوع، همکاران و آرامش و برای رسیدن به اهداف سازمانی که برتر از غایتهای شخصی عنوان کرد و حفظ آرامش و حرمت یکدیگر را لازم و ضروری دانست.

نیکبخت در پایان با اشاره به شعار سال؛ بخش عمده تحقق این شعار و مهار تورم را بر دوش سازمان مرکزی دانست و گفت: تمامی مدیران ستادی و استانی، اتحادیه ها، تشکل‌ها و شبکه تحت پوشش با جدیت تمام در جهت اجرای طرح تنظیم بازار میوه، خرما و خرید تضمینی گندم در سال پیش رو اقدام و فعالیت کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.