کد خبر : 2544
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

استخدام ۲۲۸۸ نفر در وزارت جهاد کشاورزی

استخدام ۲۲۸۸ نفر در وزارت جهاد کشاورزی
مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی از آغاز فرایند اجرایی ثبت نام پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدام مشترک دستگاه‌های اجرایی (وزارت جهاد کشاورزی) خبر داد.

مدیرکل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی از آغاز فرایند اجرایی ثبت نام پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدام مشترک دستگاه‌های اجرایی (وزارت جهاد کشاورزی) خبر داد و گفت: در این آزمون استخدامی دو هزار و ۲۸۸ نفر در وزارت جهاد کشاورزی جذب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری کشاورز نگار، جواد اسماعیلی گفت: این آزمون در فضای رقابتی و کاملاً با رعایت ضوابط اعلامی سازمان اداری و استخدامی کشور توسط سازمان سنجش و آموزش کشور تیر ماه سال جاری برگزار شده و نتایج پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در سایت سازمان سنجش اعلام شده است و داوطلبین استخدام در وزارت جهاد کشاورزی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از نتیجه و امتیاز خود مطلع شوند.

وی افزود: از تعداد فوق، ۱۰۰۰ نفر برای سازمان‌های جهادکشاورزی استان‌ها و ستاد وزارت و ۱۲۸۸ نفر دیگر برای سازمان های وابسته از جمله منابع طبیعی، امور اراضی، دامپزشکی و … تخصیص داده شده است. بنابراین طبق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور پذیرفته شدگان مربوطه باید از ۲۰ شهریور ماه به سازمان‌های جهادکشاورزی استان‌ها مراجعه کنند و سایر پذیرفته شدگان سازمان های وابسته به جهادکشاورزی از طریق پرتال‌های سازمان های وابسته طبق اطلاعیه‌ها و آدرس‌های تعیین شده مراجعه کنند.

اسماعیلی ضمن خوش‌آمدگویی به پذیرفته شدگان برای خدمت در بخش مهم تامین امنیت غذایی مردم گفت: کلیه پذیرفته شدگان سازمان‌های جهادکشاورزی و ستاد وزارت جهادکشاورزی که رقم کد ملی آنها زوج می‌باشد در روزهای زوج و سایرین در روزهای فرد می‌توانند مراجعه کنند. در ضمن روز پنج شنبه ۲۴ شهریور ماه برای کلیه پذیرفته شدگان که به هر دلیل موفق به حضور برای ارائه مدارک نشده‌اند در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به زمان‌بندی انجام شده امکان تمدید زمان ثبت نام وجود ندارد و کلیه سازمان‌های جهاد کشاورزی و همکاران اداره کل امور اداری ستاد وزارت آمادگی دارند در مهلت تعیین شده نسبت به تشکیل و تکمیل مدارک مطابق فرایند تعیین شده اقدام کنند.

مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی ابراز امیدواری کرد؛ که بلافاصله بعد از تکمیل مدارک و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان که حدودا سه برابر ظرفیت پیش‌بینی شده است، فرایند کارگروه‌های مصاحبه طبق زمان‌بندی در سراسر کشور انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: کلیه اطلاعیه‌ها و زمانبندی‌های تعیین شده از طریق سایت اداره کل امور اداری وزارت جهادکشاورزی قابل دسترسی خواهد بود.

اسماعیلی در خصوص چگونگی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت جهاد کشاورزی در نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (وزارت جهاد کشاورزی) گفت: پذیرفته شدگان وزارت جهادکشاورزی برای ارایه مدارک به دبیرخانه جذب و استخدام مستقر در سازمان جهادکشاورزی استان محل قبولی (رشته، شغل، محل) و در ستاد وزارت به دبیرخانه جذب و استخدام واقع در تهران خیابان ولیّ عصر(عج)، تقاطع خیابان طالقانی، وزارت جهاد کشاورزی ساختمان شماره (۱) روبروی بیمارستان فوق تخصصی کودکان تهران، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ تا روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ و روز پنج‌شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ (برای کلیه پذیرفته شدگان بازمانده از فرآیند تکمیل و ارایه مدارک) با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مراجعه کنند.

 

وی افزود: مدارک مورد نیاز شامل کارنامه اولیه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ساختار اطلاعات کارنامه مرحله اول (همراه فایل اعلام نتایج اولیه داوطلبان از طریق پرتال قابل دریافت است)، شناسنامه داوطلب (تمام صفحات)، شناسنامه همسر (تمام صفحات) و صفحه اول و آخر شناسنامه فرزند (در صورتی که داوطلب زمان ثبت نام متقاضی بهره‌مندی از مزایای مربوطه بوده است)، کارت ملی، کارت پایان خدمت/ معافیت دایم، مدرک تحصیلی، مدارک بومی (اصل)، مستندات مربوط به امتیاز بومی شهرستان (فرم پیوست به شماره نامه ۳۶۹۴۸۸ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور)، تاییدیه ایثارگری و تاییدیه سازمان بهزیستی می‌باشد.

مدیرکل امور اداری وزارت جهادکشاورزی در خصوص میزان و چگونگی حضور وزارت جهادکشاورزی در آزمون استخدامی کشور گفت: تمام تلاش ما و سایر دست‌اندرکاران در این وزارتخانه بر این امر استوار بوده که در این آزمون بتوانیم با رعایت دو اصل شایسته‌گزینی و عدالت‌محوری در جذب و استخدام، زمینه‌های حضور جوانان متخصص، خلاق و متعهد به مبانی توسعه ایرانی اسلامی را فراهم آوریم.

وی اظهار امیدواری کرد؛ پس از اعلام نتایج نهایی آزمون، شاهد تحول و تحرک روزافزون در کلیه بخش‌های وزارتخانه در اقصی نقاط کشور باشیم.

اسماعیلی در خصوص میزان سهمیه اختصاص یافته به وزارت جهاد کشاورزی نیز خاطرنشان کرد: با تلاش صورت گرفته از مجموع دو هزار و ۲۸۸ نفر سهمیه جذب در نظر گرفته شده، برای ستاد وزارت و سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها یک هزار نفر، سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری ۸۶۰ نفر، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ۳۰۰ نفر، سازمان دامپزشکی ۹۰ نفر، سازمان امور اراضی هشت نفر و شرکت شهرک‌های کشاورزی ۳۰ نفر سهمیه در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، با توجه به میزان خروجی نیروها ناشی از بازنشستگی و اضافه شدن وظایف و ماموریت‌ها، این سهمیه پاسخگوی نیازهای متنوع نیروی انسانی در وزارت جهاد کشاورزی نیست، اما گام امیدبخشی است که در دولت انقلابی و مردمی برداشته شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.