کد خبر : 1682
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

در حکمی از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی؛

قاسمی رئیس کمیته راهبری فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان شد

قاسمی رئیس کمیته راهبری فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان شد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در حکمی از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی به‌عنوان رئیس کمیته راهبری فناوری نانو این وزارتخانه در این استان منصوب شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در حکمی از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی به‌عنوان رئیس کمیته راهبری فناوری نانو این وزارتخانه در این استان منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری کشاورز نگار، در مراسمی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی حکم رئیس کمیته راهبری فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اعطا شد.
در این حکم آمده است که با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به‌موجب این حکم به‌عنوان رئیس کمیته راهبری فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان تعیین می‌شوید.
همچنین در این بخش دیگر این حکم آمده است که با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در نام‌گذاری سال ۱۴۰۱ به سال تولید دانش‌بنیان و اشتغال آفرین و ضرورت نفوذ فناوری‌های نوین در بخش کشاورزی و با توجه به توانایی‌ها توانایی فناوری نانو در حل مشکلات بخش کشاورزی و منابع طبیعی و همچنین مزیت‌های بالقوه و بالفعل تجاری در این زمینه انتظار می‌رود با سازمان‌دهی توانمندی‌های موجود آن استان در عرصه فناوری نانو ضمن تعامل سازنده با کلیه پژوهشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی ملی، مراکز آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و سازمان‌دهی جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و عملی نخبگان سرآمدان و اندیشمندان آن استان و همچنین حمایت‌های وزارت متبوع و استانی شاهد رسوخ بیش‌ازپیش این فناوری در بخش‌های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی و تجاری‌سازی آن از طریق توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در این عرصه باشیم.
در بخش دیگری از این حکم آمده است که همچنین ضروری است با تشکیل پیوسته کمیته راهبردی فناوری نانو استان متشکل از اعضای حقیقی و حقوقی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های اجرایی مدیریتی و حاکمیتی استان در کنار بهره‌گیری از پتانسیل متخصصین و فرهیختگان دانشگاهی مطابق با سند راهبردی و اجرایی فناوری نانو ابلاغی وزارت متبوع در جهت توسعه کاربردی این فناوری در عرصه قویاً گام بردارید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.